Өскемен қалалық мәслихатына бір мандатты округтер бойынша өткендердің тізімі жарияланды

20:14, 24 наурыз 2023
196

© Сурет: Zakon.kz

24 наурызда бір мандатты округтер бойынша Өскемен қалалық мәслихатына өткендердің тізімі жарияланды, деп хабарлайды Zakon.kz.

№1 округ бойынша – Бақыт Амантай ("Аумақтық басқару орталығы" КММ басшысы);

№2 округ бойынша – Ербол Бақытжан Ерболқызы (Қалалық "Жастар ресурстық орталығы" КММ жастар ортасындағы талдау және мониторинг секторының меңгерушісі);

№3 округ бойынша – Әділбеков Айдос Әділбекұлы (Қалалық "Жастар ресурстық орталығы" КММ директоры);

№4 округ бойынша – Есімбекова Арайлым Керімбекқызы ("Amanat" партиясы қалалық филиалының төрағасы);

№5 округ бойынша – Смирнова Екатерина Владимировна (дарынды спортшыларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат-колледжінің жаттықтырушысы)

№6 округ бойынша – Бейсов Тілек Мұратұлы ("Тұрдыбаева" ЖК директоры);

№7 округ бойынша – Осипов Михаил Анатольевич ("Балалар университеті" ЖШС директоры);

№8 округ бойынша – Можанов Ерлан Байжігітұлы ("Шығыс-Activ LNP" ЖШС директоры);

№9 округ бойынша – Саратова Наталья Юрьевна ("Саратова Н.Ю" ЖК директоры);

№10 округ бойынша – Светаш Александр Александрович (қалалық мәслихаттың төрағасы);

№11 округ бойынша – Шушаникова Надежда Александровна (№ 36 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі);

№12 округ бойынша – Өмірбекова Гаухар Бақытқызы ("УКА ТМК" АҚ қаржы директоры);

№13 округ бойынша – Жолудев Денис Сергеевич ("Үстел теннисі спорт мектебі" КММ директоры);

№14 округ бойынша – Исраилов Руслан Джабрайылұлы (№ 17 орта мектептің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі);

№15 округ бойынша – Горностаева Анжела Владимировна (ҚХП қалалық филиалының төрағасы);

№16 округ бойынша – Леверинов Андрей Сергеевич ("Техснаб ШҚО" ЖШС директоры);

№17 округ бойынша – Төлеген Мұхтар Әділбекұлы (С. Аманжолов атындағы ШҚУ ректоры);

№18 округ бойынша – Коротин Сергей Викторович ("Oreon LTD" ЖШС директоры);

№19 округ бойынша – Байтеряков Михаил Евгеньевич ("ҮМЗ" АҚ инженер-конструкторы);

№20 округ бойынша – Лоскутова Алла Викторовна ("Восток-39" ПИК төрағасы);

№21 округ бойынша – Мұсабек Ерлан Базарбайұлы ("Ем алу плюс" ЖШС бас дәрігері);

№22 округ бойынша – Тәженов Асхат Мұратұлы ("Таза Өскемен" КММ басшысы);

№23 округ бойынша – Умарбеков Нұрлан Қамұратұлы ("Казцинк" ЖШС-нің әлеуметтік мәселелер жөніндегі бас маманы);

№24 округ бойынша – Хуанбай Әскерхан ("Отандастар" қоғамдық қорының төрағасы).

Айта кетсек, аумақтық сайлау комиссиялары өңірлік мәслихаттарға өткен кандидаттардың тізімін жариялап жатыр.

Источник: zakon.kz


Подписывайтесь на наш Telegram-канал. Будьте в курсе всех событий!
Мы работаем для Вас!